Spēlmaņu nakts laureāts Dzejtaurenis lido pretī pavasarim!

m_34

20.04.2013

20.04. plkst.15:00 Zirgu Pasts (Dzirnavu iela 46)
Dzejtaurenis 2012. gadu pavadīja ar ļoti nozīmīgu notikumu, proti, Spēlmaņu NaktsBalvu nominācijā Gada izrāde bērniem vai jauniešiem. Tādēļ šogad Dzejtaurenis savu lidojumu pretī pavasarim uzsāk ar vēl lielāku prieku un iedvesmu. Rīgas skatītājiem būs iespēja satikt Dzejtaureni 20. aprīlī plkst.15:00 Zirgu pastā.

“Mums ir patiess prieks, ka Dzejtaurenis var turpināt priecēt mazos un lielos apmeklētājus, jo mēs esam ieguldijuši ļoti lielu darbu un pašiem šķiet, ka tik ļoti maz skatītāju to ir paspējuši noskatīties! Tādēļ šo pavasari sagaidīsim dažādās Latvijas pilsētās un paldies par to Kultūrkapitāl fondam, ” teic komponists un mūziķis Rihards Zaļupe.

Izrādē Dzejtaurenis kustība, tēli, ēnas un mūzika veidos dzejas pasauli. Projektā piedalās laikmetīgās dejas horeogrāfe un dejotāja Elīna Breice, mūziķis un komponists Rihards Zaļupe. Izrādes režisors Varis Klausītājs iedvesmojies no Aivara Neibarta dzejoļu krājuma Taureņkaraļvalstība, kas arī ir pamats darbībai uz skatuves.

Izrāde ir veidota bez teksta un tai ir kamerformāts.

Izrādes plānotas:

23.02. Siguldā, koncertzālē Baltais Flīģelis

22.05. Ventspilī, teātra namā Jūras Vārti

23.05. Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē

Taureņi zin ka bezbēdīgi veļoties bezdibenī taureņi jestri aumež iekrīt tieši debesīs… /A.Neibarts “Taureņkaraļvalstība”/

Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un visās Biļešu paradīzes kasēs.