Koris MASKA 15 gadu Jubilejas koncerts

m_45

17.09.2015

8. septembrī, pl.19.00 LU Lielajā Aulā

Šī gada septembrī apritēs 15 gadi kopš jauniešu kora „Maska” dibināšanas. Koris savu jubilejas sezonu aizsāks šī gada 18. septembrī ar īpašu koncertu Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

18. septembra koncertā Lielajā Aulā izskanēs skaņdarbi, kas iezīmē kora attīstības ceļu, svarīgākos notikumus, spilgtāko emociju un triumfa brīžus.“Maska” atskaņos gan speciāli korim komponētus skaņdarbus, gan latviešu un ārzemju koru mūzikas klasiku, tajā skaitā, Vinsenta Klarka (Vincent Clarke), Pertu Hāpanena (Perttu Haapanen), Džeimsa Makmilana (James MacMillan), Jāzepa Mediņa, Jāzepa Vītola, Jura Vaivoda, Pētera Vaska, Renātes Stivriņas, Riharda Zaļupes, Ērika Ešenvalda, Reiņa Sējāna, Andra Sējāna, Jāņa Šipkēvica (Shipsi) un “Maskas” diriģenta Jāņa Ozola opusus.

Neiztrūkstoša koncerta sastāvdaļa būs arī komponistes, kormeistares un vokālās grupas „Latvian Voices” vadītājas Lauras Jēkabsones speciāli korim komponētie skaņdarbi, tostarp arī viens pasaules pirmatskaņojums.

Koncerta viesi, ar kuriem kori vieno ilggadīga sadarbība un draudzība, būs “Xylem Trio”, kura sastāvā muzicē perkusionists un komponists Rihards Zaļupe, kā arī brāļi Oskars un Raimonds Petrauski.

Biļetes ŠEIT

Vairāk informācijas kora MASKA Facebook lapā